Foto SQS Video SQS Youtube SQS Linked In Linked In Linked In
Produkty SQS

Modulární propojovací systém

Optické konektory pro vysoké výkony

Zprávy z SQS

Prodej strojů na wire bonding a die bonding

Firma SQS Vláknová optika a.s. Nová Paka nabízí k prodeji stroje na wire bonding a die bonding značky Shinkawa a Mühlbauer.

Jedná se o jednoúčelové stroje Shinkawa Super ACB – 35 a o stroje Mühlbauer DB 200WTX7. Stroje jsou použité, kompletní a provozuschopné.

Dále jsou...

Vláknová pole s nízkým profilem (LPFA)

Vláknová pole s nízkým profilem (LPFA)

SQS vyvinula a v současnosti již nabízí potenciálním zákazníkům velmi zajímavé řešení vláknového pole s optickými vlákny vystupujícími pod úhlem 90° s velmi malým poloměrem ohybu. Výhodou řešení vláknového pole s takto ohnutými optickými vlákny je dosažení velmi nízkého profilu této součástky. Vlákn...

Projekt Nákup strojů a zařízení pro prototypování

Projekt Nákup strojů a zařízení pro prototypování

9. 12. 2016 společnost SQS Vláknová optika obdržela rozhodnutí o poskytnutí dotace. Projekt SQS "Nákup strojů a zařízení pro prototypování" získal podporu z operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, program podpory Potenciál 1. výzva.

Hlavním cílem projektu je z...

Optické děliče a slučovače

SQS Vláknová optika SQS má mnohaleté zkušenosti s výrobou optických komponentů pro dělení telekomunikačních ale i netelekomunikačních optických signálů. Optické děliče vyrábíme pro aplikace s jednovidovými, vícevidovími ale i polarizaci udržující vlákna. SQS nabízí optické slučovače (combinery) pro laserové aplikace, kde je potřeba navázat signál z N laserových modulů do jednoho vlákna. Zmíněné produkty vyrábíme planární a fúzní technologií s maximálním úsilím pro dosažení nejlepších optických parametrů. Děliče a slučovače pro Vás opatříme optickými konektory na základě vašeho přání.

Asymetrické výkonové děliče

SQS Vláknová optika SQS Fiber Optics

Vyrábíme optické výkonové děliče fúzní i planární technologií pro asymetrické dělení výkonu v poměru 40%/60%, 30%/70%, 20%/80%, 10% /90%, 95%/5%, 98%/2%. Asymetrické děliče jsou vyráběny pro telekomunikační ale i netelekomunikační vlnové délky s vlákny jednovidovými, polarizaci udržujícími ale i vícevidovými vlákny. Asymetrické děliče výkonů pro Vás osadíme konektory LC, E2000, FC, SC popřípadě vložíme do 19‘‘ rozvaděče s požadovaným rozhraním.

Symetrické výkonové děliče

SQS Vláknová optika SQS Fiber Optics

Planární optické odbočnice neboli planární (PLC) splittery jsou pasivní součástky vláknové optiky, které umožňují výkonové rozdělení vstupního optického signálu. Planární splitter se skládá ze tří základních částí: vstupního vláknového pole, čipu s vlnovodnou strukturou a výstupního vláknového pole. Všechny tři části splitteru musí být spojeny s vysokou přesností, abychom mohli garantovat nejlepší možné přenosové parametry: nízký vložný útlum na kanál (minimálně přesahující teoretické hodnoty), vysoký útlum odrazu, vysokou uniformitu přenosových parametrů jednotlivých kanálů v celém spektru přenášených vlnových délek od 1260 do 1650 nm (resp. jejich faktickou nezávislost na přenášené vlnové délce), a to při teplotách od ?40°C do +85°C a pro všechny stavy polarizace přenášeného optického signálu.
Společnost SQS Vláknová optika v průběhu posledních několika let vyrobila desetitisíce výkonových děličů pro telekomunikační operátory v Německu, Maďarsku, Francii, Slovensku, Chorvatsku a Černé hoře.

Výkonové děliče do extrémních prostředí (připravujeme)

SQS Vláknová optika SQS Fiber Optics

Dlouholeté zkušenosti s výrobou PLC výkonový děličů jsme zúročili při vývoji děličů určených pro náročné aplikace. Výkonové děliče do extrémních prostředí fungují stejně jako klasické výkonové děliče, pracovní teplotní rozsah je však rozšířen z -40°C – 85°C na -70°C - 155°C.

Polarizaci udržující výkonové děliče

SQS Vláknová optika SQS Fiber Optics

Nabízíme jednovidové planární (PLC) výkonové odbočnice udržující rovinu polarizace. Tyto výkonové odbočnice vyrábíme ve variantách s dělicím poměrem od 1x2 až 1x64 pro vlnový rozsah od 1260 až 1650nm. V případě nižších vlnových délek (viditelné spektrum) nabízíme výkonové odbočnice vyrobené fúzní technologií (FBT). Na výstupy výkonových odbočnic jsou namontovány optické konektory FC, SC, LC popř. E2000 udržující vysokou extinkci. Výkonové děliče udržující polarizaci mohou být umístěny do optických modulů nebo 19‘‘ rozvaděčů s požadovaným konektorovým rozhraním.

Fúzní vláknové optické slučovače

SQS Vláknová optika SQS Fiber Optics

SQS nabízí fúzní vláknové výkonové optické slučovače vhodné pro telekomunikační ale i netelekomunikační účely. Odbočnice nabízíme ve variantě s SM, MM nebo PM vlákny a pro vlnové délky z VIS a NIR oblasti spektra.

Optické moduly a rozvaděče

SQS Vláknová optika SQS Fiber Optics

Planární výkonové děliče, fúzní výkonové děliče, vlnové multiplexory a demultiplexory (WDM, CWDM a DWDM) pro Vás vložíme do LGX modulů nebo 19‘‘ rozvaděče a vyvedeme dané porty na čelní panel do konektorových adaptérů. Součástí dodaného rozvaděče je měřicí protokol.

Výkonové slučovače (Kombinery)

Nabízíme výkonové slučovače signálů pro kontinuální výkony. Výkonové slučovače vyrábíme na základě požadavků zákazníků nejčastěji v konfiguraci 2x1, 3x1, 4x1, 7x1 s MM vlákny s jádry 105, 200 a 400um. Výkonové slučovače fungují ve viditelném a infračerveném spektru. Vláknové vstupy a výstup mohou být opatřeny konektory SMA905 (FSMA) popřípadě FC. U vyšších pracovních výkonů nabízíme zmíněné optické konektory se vzduchovou mezerou ve feruli (air gap).

Kontakt

Kariéra

Ke stažení

Zprávy

Certifikace

Akcionáři

Vývoj

Služby

Produkty

O nás

Úvod

Fotogalerie

Naše videa

♠ Mapa webu

ԣ Tisk

Dotazník

Obchodní podmínky

Polarizaci udržující produkty s vysokou Extinkcí

SQS Facebook SQS Linked In Facebook Twitter
SQS Vláknová optika a.s.  |  Komenského 304  |  509 01 Nová Paka   ||  IČ: 60913037  |  DIČ: CZ60913037  ||  schránka: d3qgexb   |  zapsáno: Krajský soud v Hradci Králové   |  spisová značka: B 2285   ||  tel.: +420 493 765 111  |  fax: +420 493 721 017  |  web: www.sqs-fiberoptics.com  ||  obecné informace: public(zavináč)sqs-fiberoptics.com  |  obchodní oddělení: sales(zavináč)sqs-fiberoptics.com  ||  GPS: 50°29'33.968"N, 15°31'13.037"E  ||  

© 2015  SQS Vláknová optika a.s. všechna práva vyhrazena - poslední aktualizace 27 březen 2018 15:40:58.