Foto SQS Video SQS Youtube SQS Linked In Linked In Linked In
Produkty SQS

Optické konektory pro vysoko výkonové aplikace

Zprávy z SQS

LASER World of PHOTONICS 2017

SQS představí své současné portfolio produktů a služeb z oblasti vláknové optiky, optoelektroniky a mikroobrábění na stánku číslo B3.513.

Přijďte se k nám podívat, budete vítáni!

Laser World of PHOTONICS je mezinárodní veletrh fotonických komponentů, systémů a apli...

Mini moduly od SQS

SQS se podílí na tvorbě standardu ARINC 836A pro malé kabinové rozvaděče Type II – Miniature MRP (Modular Rack Principle) nazývané Mini Modules (MM).
Nový standard vytváří koncept pro instalaci optických a elektrických zařízení v kabině letadla s důrazem na menší rozměry, menší váhu, odolnos...

PM vákuové optické průchodky - adaptérové

PM vákuové optické průchodky - adaptérové

Rozšířili jsme naše portfolio vakuových průchodek. Nyní nabízíme i adaptérové průchodky, které dokáží utěsnit polarizaci udržující vlákno (PMf) s minimálním vložným útlumem a maximální extinkcí.

Průchodky se jednoduše upevňují do příruby a jsou kompatibilní s ultra vysokým vakuem.

Vícevidové optické propojovací kabely s gradientním indexem lomu

Vícevidové optické propojovací kabely (patchcordy) s gradientním indexem lomu

SQS Vláknová optika
Zobrazit pdf_soubor pdf_soubor
Vícevidové optické propojovací kabely (patchcordy) s gradientním indexem (GI) lomu nabízíme v kombinaci s konektory FC, SMA905 (FSMA), SC, LC, ST, E2000, MPO/MTP®. Patchcordy vyrábíme v zákaznických délkách a v provedení pro vnitřní i venkovní použití.

SQS vícevidové optické propojovací kabely (patchcordy) vyrábíme též v provedení pro vakuové, průmyslové a vojenské aplikace. Vícevidové optické propojovací kabely (patchcordy) nabízíme s vlákny OM1, OM2, OM3 a OM4, kde vložný útlum měříme na 850 a 1310nm při optimálně naplněném jádru vlákna dle předpisů.

Žádost o nabídku

Jméno
E-mail
Telefon
Antispam 10+10=?
Další informace

Kontakt

Kariéra

Ke stažení

Zprávy

Certifikace

Akcionáři

Vývoj

Služby

Produkty

O nás

Úvod

Fotogalerie

Naše videa

♠ Mapa webu

ԣ Tisk

Dotazník

Obchodní podmínky

Polarizaci udržující produkty s vysokou Extinkcí

SQS Facebook SQS Linked In Facebook Twitter
SQS Vláknová optika a.s.  |  Komenského 304  |  509 01 Nová Paka   ||  IČ: 60913037  |  DIČ: CZ60913037  ||  schránka: d3qgexb   |  zapsáno: Krajský soud v Hradci Králové   |  spisová značka: B 2285   ||  tel.: 420 493 765 111  |  fax: 420 493 721 017  |  web: www.sqs-fiberoptics.com  ||  obecné informace: public(zavináč)sqs-fiberoptics.com  |  obchodní oddělení: sales(zavináč)sqs-fiberoptics.com  ||  GPS: 50°29'33.968"N, 15°31'13.037"E  ||  

© 2015  SQS Vláknová optika a.s. všechna práva vyhrazena - poslední aktualizace 14 unor 2017 07:38:10.