Foto SQS Video SQS Youtube SQS Linked In Linked In Linked In
Produkty SQS

Optické konektory pro vysoko výkonové aplikace

Zprávy z SQS

2D vláknové pole s mikročočkami

Díky použitému procesu aktivního zarovnání vláken k čočkám dosahujeme minimálního offsetu a úhlové chyby vystupujících paprsků.
Mikročočkové pole s vlákny je dostupné i v PM i vysokovýkonové variantě.

http://www.sqs-fiberoptics.com/?langue=cz&fiberoptics=16&products=fiber-coupl...

PM vákuové optické průchodky - adaptérové

PM vákuové optické průchodky - adaptérové

Rozšířili jsme naše portfolio vakuových průchodek. Nyní nabízíme i adaptérové průchodky, které dokáží utěsnit polarizaci udržující vlákno (PMf) s minimálním vložným útlumem a maximální extinkcí.

Průchodky se jednoduše upevňují do příruby a jsou kompatibilní s ultra vysokým vakuem.

Rozhodnutí o poskytnutí dotace

Rozhodnutí o poskytnutí dotace

9. 12. 2016 společnost SQS Vláknová optika obdržela rozhodnutí o poskytnutí dotace. Projekt SQS "Nákup strojů a zařízení pro prototypování" získal podporu z operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, program podpory Potenciál 1. výzva.

Hlavním cílem projektu je z...

Certifikace ISO a zákaznické audity

SQS Vláknová optika SQS Vláknová optika SQS Vláknová optika Společnost SQS získala nejen dnes již běžnou certifikaci ISO týkající se systému řízení kvality a environmentálního managementu podle norem ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004, ale také velice náročnou certifikaci ISO/TS 16949:2009 dokládající, že firma vytvořila a aplikovala systém řízení kvality pro výrobu a testování polovodičových součástek pro dodávky do automobilového průmyslu.

Zákaznické certifikace a audity

Velmi důležité jsou pro nás také certifikace a audity našich dodavatelů a obchodních partnerů, dokládající kvalifikaci SQS pro využívání jejich technologií, včetně společností Diamond, Reichle & De-Massari, Gooch & Housego, Avago Technologies.

Dalším důležitým dokladem vysokých kvalitativních standardů a nekompromisního řízení kvality ve společnosti SQS jsou zákaznické audity. SQS v tomto ohledu splnila požadavky následujících organizací: Deutsch, JDS Uniphase, Diamond SA, Gooch&Housego, Litef, Alcatel-Lucent, Tyco, BMW, TÜV SÜD.

K našim zákazníkům patří široké spektrum firem nejen z oblasti telekomunikačního průmyslu, ale také z mnoha dalších průmyslových sektorů, kde se komponenty vláknové optiky využívají. Jedná se především o tzv. integrovanou optiku, tedy optické komponenty vyvinuté pro integraci do větších celků - modulů, zařízení pro nejrůznější aplikace využívající přenosu dat ve formě optických signálů, např. optické měřicí přístroje a systémy, sensory a sensorové systémy v energetice, ve strojírenství, chemickém, petrochemickém, důlním, automobilovém průmyslu, ve zdravotnictví pro nejrůznější diagnostické systémy, a v mnoha dalších využívajících přenosy po optických vláknech.
SQS Vláknová optika SQS Vláknová optika SQS Vláknová optika SQS Vláknová optika SQS Vláknová optika SQS Vláknová optika SQS Vláknová optika SQS Vláknová optika SQS Vláknová optika SQS Vláknová optika SQS Vláknová optika

Trvalý důraz na kvalitu

SQS Vláknová optika Co nejlepší kvalita našich produktů a úzká spolupráce se zákazníky při řešení jejich požadavků je významným cílem naší společnosti:

  • Zákazník je v centru našeho úsilí, neboť na jeho spokojenosti závisí další vzájemná spolupráce a prosperita naší firmy.
  • Spokojenosti zákazníků dosahujeme vysokou technickou úrovní a špičkovou kvalitou našich výrobků a služeb.
  • Jakost je pro nás faktorem úspěchu a konkurenceschopnosti. Proto byl v naší společnosti zaveden a v roce 1998 prvně certifikován systém managementu jakosti podle normy ISO 9001.
  • Systém řízení naší společnosti je zaměřen především na prevenci neshod a zvyšování efektivnosti všech procesů od plánování vývoje výrobků až po servis v průběhu používání výrobku u zákazníka.
  • V roce 2010 byl systém řízení kvality recertifikován dle normy ISO 9001:2008 a rozšířen na středisko optoelektroniky a senzoriky.
  • Středisko optoelektroniky a senzoriky produkuje výrobky pro automobilový průmysl a v roce 2010 splnilo požadavky pro velmi náročnou certifikaci dle ISO/TS 16949:2009.

Ochrana životního prostředí

SQS Vláknová optika Ochrana životního prostředí, péče o zdraví a bezpečnost zaměstnanců se staly prioritními cíli naší společnosti a nedílnou součástí firemní kultury. Snahou SQS je neustálé zlepšování všech procesů za účelem minimalizace vlivu naší produkce na znečišťování životního prostředí a snižování spotřeby zdrojů.

Systém řízení vztahující se k ochraně životního prostředí byl integrován do firemních procesů na základě normy ISO 14001 a certifikován v roce 2001.

V roce 2008 proběhla recertifikace systému environmentálního managementu dle normy ISO 14001:2004.

SQS Conflict Minerals Policy

SQS Vláknová optika SQS Vláknová optika a.s. fully supports the objectives of Dodd-Frank Wall Street Reform and Consumer Protection Act 2010 (“Conflict Minerals Law”), which aims to minimize violence and environmental damage in the Democratic Republic of the Congo (DRC) and surrounding countries.

SQS Vláknová optika a.s. does not directly purchase any Conflict Minerals from any source and does not knowingly procure any product containing Conflict Minerals from the Conflict Region.

SQS Vláknová optika a.s. expects that all suppliers comply with Conflict Minerals Law and provide all necessary declarations using the EICC / GeSI Conflict Minerals Reporting Template. These measures will be used in conjunction with industry initiatives such as the Conflict-Free Smelter Program to reasonably assure that the Tantalum, Tungsten, Tin or Gold in the products we manufacture do not directly or indirectly finance or benefit unauthorized armed groups in the DRC.

In addition, we have also reviewed our existing supply base, in particular suppliers of materials that contain “conflict minerals”. We can confirm that at this time there is no indication that any products we manufacture contain minerals that directly or indirectly finance or benefit armed groups in the Covered Countries.

SQS Vláknová optika a.s. will assess future business with suppliers who are noncompliant with this policy. SQS Vláknová optika a.s. will work with its supply chain to increase transparency regarding the origin and traceability of minerals contained in products.

Informace pro zákazníky

SQS Vláknová optika Obaly námi uvedené na trh splňují požadavky zákona č. 477/2001 Sb. v platném znění.

Za všechny obaly byl uhrazen poplatek za zajištění zpětného odběru a využití obalového odpadu u společnosti EKO-KOM a s. pod č. EK-F00022487.

Kontakt

Kariéra

Ke stažení

Zprávy

Certifikace

Akcionáři

Vývoj

Služby

Produkty

O nás

Úvod

Fotogalerie

Naše videa

♠ Mapa webu

ԣ Tisk

Dotazník

Obchodní podmínky

Polarizaci udržující produkty s vysokou Extinkcí

SQS Facebook SQS Linked In Facebook Twitter
SQS Vláknová optika a.s.  |  Komenského 304  |  509 01 Nová Paka   ||  IČ: 60913037  |  DIČ: CZ60913037  ||  schránka: d3qgexb   |  zapsáno: Krajský soud v Hradci Králové   |  spisová značka: B 2285   ||  tel.: 420 493 765 111  |  fax: 420 493 721 017  |  web: www.sqs-fiberoptics.com  ||  obecné informace: public(zavináč)sqs-fiberoptics.com  |  obchodní oddělení: sales(zavináč)sqs-fiberoptics.com  ||  GPS: 50°29'33.968"N, 15°31'13.037"E  ||  

© 2015  SQS Vláknová optika a.s. všechna práva vyhrazena - poslední aktualizace 14 unor 2017 07:38:10.