facebook youtube

Nezávazná poptávka

Textace ZDE


 

Hermetické vláknové průchodky s adaptérovým rozhraním FC a SMA jsou vyvíjeny, vyráběny a jejich parametry testovány v SQS. Hermetická vláknová průchodka s přírubou je kompletně rozebíratelná např. lze provést jednoduše výměnu průchodky či jejích částí. Pomocí hermeticky utěsněných vláknových průchodek jsme schopni dostat optický signál např. do vakuových komor. V těchto podmínkách Vákuové průchodky vykazují hermeticitu 10-10 až 10-12 mbar.l/s Průchodku lze opatřit různými typy vláken (SM nebo MM). Dle požadavku zákazníka jsme schopni např. připravit speciální průchodku, kde je možné jednu přírubu opatřit více průchodkami.

Provedení:

  • široký teplotní rozsah
  • UHV kompatibilita
  • SM nebo MM vlákna
  • více typů přírub (KF, CF, zákaznické řešení)
  • FC/PC, FC/APC, SMA905

Aplikace:

  • komory s teplotní diferencí
  • vakuové komory

Související produkty

odkazVláknové patchcordy do vakua

Katalogový list ke stažení v PDF - adaptér  pdf ikona
Katalogový list ke stažení v PDF - M10 a M16 pdf ikona
 

High Vacuum (HV) & Ultra High Vacuum (UHV)

Types Parameters
Operating temperatures -40 +200°C
Sealing material Adhesive (aqpproved fo UHV)
Hermeticity 10-10 to 10-12 mbar.l/s
Flange type CF, KF, ISO, customized or without flange
Flange material Stainless steel - 304, 304L, 316L, other
Housing material Stainless steel - 304L, other
Channels (feedthroughs per flange) Depends on flange size*
Adapter interface FC/APC, FC/PC, SMA 905, ST/PC
Fiber type ** SM, MM or PM

* All feedthroughs can be fully removable from flange; Adapters and zircon mating sleeve are replaceable within feedthroug’s
** Various operational wavelngth on the request 

M10 and M16 Vacuum Fiber Optic Adapter Feedthrough Specification

Parameters Note
Adapter interface: FC/APC or FC/PC (SS 304L, FEMALE)
Flange: M10 a M16 thread (SS 316L)
Type of fiber: SM ( VIS, NIR), MM ( UV, VIS, NIR ), PM (VIS, NIR)
Hermeticity: 10-10 to 10-12 mbar.l/s
Insertion loss [dB]: max. 0,8 (typ. 0,5)@1310/1550nm
Operating temperature [°]: *** -25 to +180

* Conector interface is fully removable from flange.
** The conector interface and zirconium mating sleeve is replaceable within feedthroug
*** Depens on the Fiber type

Customer Solutions

1 x FC-APC; KF 16 FLANGE 1 x FC-APC; CF 16 FLANGE 1 x ST-PC; KF 40 FLANGE
Vákuové optické průchodky - adaptérové Vákuové optické průchodky - adaptérové Vákuové optické průchodky - adaptérové
2 x FC-APC ; CF40 FLANGE 3 x FC-APC; CF40 FLANGE 4x FC-APC; CF40 FLANGE
Vákuové optické průchodky - adaptérové Vákuové optické průchodky - adaptérové Vákuové optické průchodky - adaptérové
2 x FC-APC; KF40 FLANGE 3 x FC-APC; KF40 FLANGE 4 x FC-APC; KF40 FLANGE
Vákuové optické průchodky - adaptérové Vákuové optické průchodky - adaptérové Vákuové optické průchodky - adaptérové
10 x FC-APC; CF63 FLANGE 12 x FC-APC; CF100 FLANGE 19x FC/APC; ISO-K 100 FLANGE
Vákuové optické průchodky - adaptérové Vákuové optické průchodky - adaptérové Vákuové optické průchodky - adaptérové

 

M10 and M16 Vacuum Fiber Optic Adapter Feedthrough Specification

Hermetic fiber optic feedthroughs with adapter interface

Hermetic fiber optic feedthroughs with adapter interface


Hermetic fiber optic feedthroughs with adapter interface
Hermetic fiber optic feedthroughs with adapter interface
Hermetic fiber optic feedthroughs with adapter interface
Hermetic fiber optic feedthroughs with adapter interface
Hermetic fiber optic feedthroughs with adapter interface
Hermetic fiber optic feedthroughs with adapter interface

 

M10 and M16 Vacuum Fiber Optic Adapter Feedthrough Specification

Hermetic fiber optic feedthroughs with adapter interface
Hermetic fiber optic feedthroughs with adapter interface
Hermetic fiber optic feedthroughs with adapter interface