facebook youtube

Contact Us

Clear Selection

Texting HERE

  Refresh Captcha

Laser Center SQS Vláknová optika

Company Photo Gallery

Pro více informací volejte 493 765 381.

APLIKAČNÍ INŽENÝR – ELEKTRO

SQS Vláknová optika a.s. Aplikační inženýr elektro

Koho hledáme?

  • kolegu s VŠ vzděláním technického směru (obory: elektronika, mechatronika, automatizace)
  • kreativního kolegu, který má chuť a nadšení podílet se na vývoji nových výrobků a být u začátku inovativních procesů v oblasti vývoje a výroby laserových zdrojů

Co bude náplní práce?

  • spolupráce na vývoji laserových zdrojů
  • provádění měření a zkoušek zařízení
  • vedení projektové dokumentace, podpora tvorby technologických postupů

Co požadujeme?

  • schopnost pracovat v týmu i samostatně při řešení zadání
  • znalost anglického jazyka (čtení technické dokumentace, e-mailová korespondence)

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti, přístup ke špičkovým technologiím a technickému vybavení, prostor pro invenci a kreativitu
  • práci v jednosměnném provozu, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
  • systém benefitů a odměn (odměny za zlepšovací návrhy, firemní kurzy AJ, 1500 Kč měsíčně za splnění docházky, stravenkový paušál, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, možnost využívat firemní dětskou skupinu za dotované školkovné a další)
  • možnost využití firemních ubytovacích kapacit v Nové Pace i pro rodinné příslušníky

Kariéra SQS

OBRÁBĚČ KOVŮ, NÁSTROJAŘ

SQS Vláknová optika a.s. Obráběč kovů, nástrojař

Náplň práce:

  • výroba obrobků, funkčních vzorků a prototypů podle výkresové dokumentace
  • navrhování technologických postupů výroby obrobků
  • spolupráce na vývoji nových výrobků a přípravků

Požadavky:

  • vyučení v oboru (SOU – nástrojař, strojní zámečník, obráběč kovů), praxe vítána
  • orientace ve výkresové dokumentaci, manuální zručnost
  • znalost práce na konvenčních strojích (frézka, soustruh, bruska na plocho, bruska na kulato apod.)
  • zkušenosti s výrobou plechových dílů (stříhání, ohýbání)
  • zkušenosti s montáží konstrukcí ze stavebnicových profilů (Item, Bosch, apod.) výhodou
  • zkušenosti s obsluhou CNC obráběcích strojů a drátové řezačky výhodou
  • ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • práci na 1 směnu (6-14:30) v příjemném prostředí v centru Nové Paky, volné víkendy a svátky
  • zajímavou náplň práce, pohodový kolektiv
  • nástup ihned nebo dle dohody, pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • systém benefitů a odměn (odměny za zlepšovací návrhy, firemní kurzy AJ, 1500 Kč měsíčně za splnění docházky, stravenkový paušál cca 1700 Kč, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, možnost využívat firemní dětskou skupinu za dotované školkovné a další)

Kariéra SQS

SPECIALISTA PŘESNÉHO CNC FRÉZOVÁNÍ

SQS Vláknová optika a.s. OPERÁTOR PŘESNÉHO CNC OBRÁBĚNÍ

Co bude hlavní náplní práce?

  • seřizování a obsluha CNC frézovacích center
  • příprava programů v CAM SW
  • prototypová a malosériová výroba přesných kovových dílů
  • práce se základními ručními měřidly
  • výpomoc s obsluhou dalších CNC strojů

Co očekáváme?

  • SOU technického směru, pozice vhodná i pro absolventy
  • bezpečnou orientaci v technické dokumentaci
  • základní znalost CAD a CAM SW
  • chuť rozvíjet se a zdokonalovat svoje schopnosti, samostatně pracovat a řešit problémy
  • pravidelné střídání ranní (6:00 – 14:00) a odpolední směny (14:00 – 22:00)

Uvítali bychom, ale není podmínkou:

  • praxe v oblasti CNC frézování
  • orientace v NC kódu (G funkce a M funkce)

Nabízíme:

  • práci v malém stabilním pracovním kolektivu
  • čisté a klimatizované pracovní prostředí, kompletní zaškolení, trvalou podporu a pomoc při řešení všech úkolů, přátelskou atmosféru a vzájemnou důvěru
  • motivující nástupní mzdu dle zkušeností a praxe, po zaškolení navýšení dle schopností
  • špičkové technické vybavení, velmi pestrou pracovní náplň s důrazem na přesnost a kvalitu odvedené práce, ne na kvantitu a výrobní časy
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
  • pomoc s ubytováním, systém firemních benefitů a odměn

OPERÁTOR/OPERÁTORKA VÝROBY – SPECIALISTA/SPECIALISTKA

SQS Vláknová optika a.s. Radiometrické měření

Co Vás u nás čeká?

  • provádění vysoce přesných a sofistikovaných výrobních operací dle zadaných pracovních postupů
  • práce v čistém a klidném prostředí ve 2směnném provozu – střídání ranní (6:00-14:00) a odpolední (14:00-22:00) směny
  • práce v laboratorně čistém a klidném prostředí, převážně vsedě, není fyzicky náročná

Jaké znalosti a dovednosti u nás využijete?

  • manuální zručnost – práce s drobnými komponenty, pečlivost, trpělivost,
  • dobrý zrak, brýle nejsou překážkou
  • smysl pro techniku, cit pro jemnou mechaniku

Na co se u nás můžete těšit?

  • nástupní mzdu od 25 000 Kč měsíčně, osobní ohodnocení podle zručnosti a šikovnosti až 5 000 Kč
  • pracovní smlouvu na dobu 1 roku, po úspěšném zaškolení možnost změny na dobu neurčitou
  • práci se špičkovými technologiemi v příjemném prostředí v centru Nové Paky
  • důkladné zaškolení
  • nástup od 1. 11. 2022
  • široká škála benefitů a odměn (1 500 Kč měsíčně při splnění docházky, stravenkový paušál 82 Kč na den, odměny za zlepšovací návrhy, firemní kurzy AJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, možnost využívat firemní dětskou skupinu pro děti zaměstnanců za dotované školkovné a další)

Kariéra SQS