facebook youtube

Contact Us

Clear Selection

Texting HERE

  Refresh Captcha

Laser Center SQS Vláknová optika

Company Photo Gallery

Pro více informací volejte 493 765 381.

FACILITY MANAGER

SQS Vláknová optika a.s. Radiometrické měření

Náplň práce:

  • komplexně zajišťovat činnosti týkající se správy budov a infrastruktury v majetku společnosti
  • vést tým elektrikářů a úklidu (cca 9 zaměstnanců)
  • zajišťovat provozuschopný a dobrý technický stav nemovitostí a infrastruktury společnosti (plyn, voda, topení, elektrická zařízení, dusík, klimatizace, atd.), včetně zajištění periodické údržby a revizí
  • vést a spravovat dokumentaci vztahující se k objektům, budovám, pozemkům a infrastruktuře společnosti
  • zajišťovat ochranu majetku společnosti prostřednictvím bezpečnostní agentury, zajišťovat opravy a údržbu infrastruktury prostřednictvím servisních organizací
  • v průběhu realizace investičních akcí a činností vykonávaných v rámci správy budov zajišťovat dohled, účastnit se předání hotových prací, řešit případné reklamace
  • komunikace se správci sítí a rozvodů, včetně zajišťování smluv o dodávkách energií

Požadavky:

  • VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání s praxí, obor elektro výhodou
  • organizační a řídící schopnosti, uživatelská znalost práce na PC
  • technické a analytické myšlení, orientace v technické dokumentaci (specifikace, výkresy)
  • zodpovědnost, aktivní přístup k řešení zadaných úkolů, samostatnost

Nabízíme:

  • různorodou práci ve stabilní české výrobní a vývojové společnosti
  • smlouvu na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody, pružnou pracovní dobu, volné víkendy a svátky
  • nástupní mzda od 50 000 Kč měsíčně
  • systém firemních benefitů a odměn (1500 Kč měsíčně při splnění docházky, stravenkový paušál cca 1700 Kč měsíčně, pomoc s ubytováním, odměny za zlepšovací návrhy, firemní kurzy AJ, mobilní telefon, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, možnost využívat firemní dětskou skupinu pro děti zaměstnanců za dotované školkovné a další)

Kariéra SQS

APLIKAČNÍ INŽENÝR – ELEKTRO

SQS Vláknová optika a.s. Aplikační inženýr elektro

Koho hledáme?

  • kolegu s VŠ vzděláním technického směru (obory: elektronika, mechatronika, automatizace)
  • kreativního kolegu, který má chuť a nadšení podílet se na vývoji nových výrobků a být u začátku inovativních procesů v oblasti vývoje a výroby laserových zdrojů

Co bude náplní práce?

  • spolupráce na vývoji laserových zdrojů
  • provádění měření a zkoušek zařízení
  • vedení projektové dokumentace, podpora tvorby technologických postupů

Co požadujeme?

  • schopnost pracovat v týmu i samostatně při řešení zadání
  • znalost anglického jazyka (čtení technické dokumentace, e-mailová korespondence)

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti, přístup ke špičkovým technologiím a technickému vybavení, prostor pro invenci a kreativitu
  • práci v jednosměnném provozu, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
  • systém benefitů a odměn (odměny za zlepšovací návrhy, firemní kurzy AJ, 1500 Kč měsíčně za splnění docházky, stravenkový paušál, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, možnost využívat firemní dětskou skupinu za dotované školkovné a další)
  • možnost využití firemních ubytovacích kapacit v Nové Pace i pro rodinné příslušníky

Kariéra SQS

VÝROBNÍ TECHNIK – ŘEZAČKY

SQS Vláknová optika a.s.Řezačky

  • spolehlivého kolegu do 2směnného provozu, který disponuje manuálními dovednostmi, zručností a technickým myšlením
  • nového kolegu, který má chuť se podílet na výrobě speciálních skleněných komponent. Pro výrobu je využita technologie přesného řezání skla – obsluha řezacích automatů (vše naučíme, zaškolíme, není třeba odborných znalostí – vhodné i pro absolventy SOU).

  • nástupní smluvní mzdu od 28000 Kč výše dle zkušeností, po zaškolení navýšení dle schopností
  • práci ve 2směnném provozu v malém kolektivu s dobrými mezilidskými vztahy (střídání po týdnu ranní směna 6-14, odpolední 14-22); první půl rok práce pouze na 1 směnu
  • po zaškolení nadstandardní ohodnocení práce přesčas (300Kč/hod.)
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
  • pomoc s ubytováním, čisté pracovní prostředí, kompletní zaškolení, trvalou podporu a pomoc při řešení úkolů
  • špičkové technické vybavení, různorodou pracovní náplň v rámci interních procesů
  • širokou škálu dalších benefitů a odměn

  • manuálně motorickou zručnost a spolehlivost
  • technické myšlení, zájem o techniku a orientaci v technické dokumentaci (oceníme vzdělání technického směru)
  • aktivní přístup
  • svědomitost a pečlivost

Kariéra SQS