facebook youtube

Contact Us

Clear Selection

Texting HERE

  Refresh Captcha

Company Photo Gallery

OPERÁTOR VÝROBY – SPECIALISTA

SQS Vláknová optika a.s. Fúzní technologie

Co Vás u nás čeká?

  • ruční výroba speciálních, přesných a důmyslných optických komponent
  • práce v čistém a klidném prostředí ve 2směnném provozu – střídání ranní (6:00-14:00) a odpolední (14:00-22:00) směny
  • nejedná se o pásovou výrobu, práce převážně vsedě, není fyzicky náročná

Jaké znalosti a dovednosti u nás využijete?

  • výborné motorické schopnosti, manuální zručnost, pečlivost, trpělivost, spolehlivost
  • dobrý zrak, brýle nejsou překážkou
  • nadšení pro techniku, cit pro jemnou mechaniku

Na co se u nás můžete těšit?

  • na základní hodinovou mzdu 88 Kč
  • na příplatek za zařazení do 2směnného provozu 20 Kč/hod za každou hodinu práce
  • na osobní ohodnocení podle zručnosti a šikovnosti od 100 Kč do 9000 Kč
  • na práci se špičkovými technologiemi v příjemném prostředí v centru Nové Paky
  • na důkladné zaškolení
  • na nástup do zaměstnání ihned, případně dle dohody
  • na širokou škálu benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, nadstandardní ohodnocení práce přesčas, firemní kurzy AJ a NJ, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy, zaměstnanecké telefonní tarify a další)

Kariéra SQS

PROGRAMÁTOR V OBLASTI TECHNOLOGICKÝCH PROCESŮ - vhodné pro absolventy

SQS Vláknová optika a.s. Planární technologie

V rámci rozšiřování našeho oddělení vývoje přijmeme kolegu se specializací v následujících oblastech:

  • programování systémů s využitím rozpoznávání obrazu pro vizuální kontrolu ve výrobě
  • programování PLC pro automatizaci výrobně-technologických procesů
  • programování jednočipových mikropočítačů pro řízení jednoúčelových zařízení
  • spolupráce při zavádění a vývoji nových produktů, výrobků a výrobních procesů

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost programovacích jazyků LabWindows/CVI, Lab_VIEW, C, C++
  • analytické myšlení, kreativita
  • schopnost práce samostatně i v týmu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti
  • přístup ke špičkovým technologiím
  • komplexní zaškolení
  • systém benefitů a odměn (mobilní telefon, notebook, pomoc s ubytováním, příspěvek zaměstnavatele na stravování, firemní jazykové kurzy, odměny za fond pracovní doby, za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy a další)

Kariéra SQS

SPECIALISTA PRO RADIOMETRICKÉ A FOTOMETRICKÉ MĚŘENÍ - vhodné i pro absolventy

SQS Vláknová optika a.s. Radiometrické měření

Náplň práce:

  • parametrizace, nastavení a údržba systémů pro radiometrické a fotometrické měření optoelektronických součástek
  • optimalizace a metodika měření optoelektronických součástek v automatizované výrobě
  • zajištění kalibrace technicky náročných a vysoce přesných měřicích přístrojů
  • interpretace a analýza výsledků měření a následné vyhodnocování rizik v dané oblasti

Požadavky:

  • VŠ vzdělání technického směru

Nabízíme:

  • nástup možný ihned nebo dle dohody, pružná pracovní doba, pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • nástupní mzda od 35000 Kč

Kariéra SQS

TECHNIK VÝROBY – 1 směna

SQS Vláknová optika a.s. Technik výroby

  • zajišťuje výrobu vzorků a malosériových výrobků
  • provádí speciální výrobní operace
  • spolupracuje při přesunu vývojových projektů do sériové výroby
  • spolupracuje na vývoji výrobních procesů

Požadavky:

  • vzdělání technického směru
  • výborný zrak (brýle nejsou překážkou), manuální zručnost, pečlivost, trpělivost
  • schopnost práce v týmu i samostatně, zodpovědnost
  • ochota k občasné práci přesčas

Nabízíme:

  • nástup možný ihned nebo dle dohody, jednosměnný provoz (6:00 – 14:30)
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • práci s moderními technologiemi a v příjemném prostředí, menší a pohodový kolektiv
  • důkladné zaškolení, trvalou podporu a pomoc
  • systém benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, firemní kurzy AJ a NJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy a další)

Kariéra SQS